Sklepy internetowe na platformie Prestashop

Share This Post

Czym jest PrestaShop?


PrestaShop należy do najchętniej stosowanych otwartych, darmowych systemów, które stworzono z myślą o sprzedaży internetowej. Za jego pomocą można uruchomić dobrze rozbudowany, w pełni funkcjonalny i profesjonalny sklep internetowy ze sporymi możliwościami. PrestaShop to silny gracz na rynku systemów sklepowych e-commerce, dobrze sprawujący się przy wielu produktach, kategoriach czy walutach. Pozwala na sprzedaż towarów i usług w różnych językach.

PrestaShop od lat cieszy się ogromną popularnością – z systemu skorzystało już ponad ćwierć miliona przedsiębiorców na całym świecie. Warto dodać, że na polskim rynku oprogramowanie prestashop to jest zdecydowanym liderem – na jego bazie powstało ok 1/3 rodzimych sklepów online. Ponieważ aplikacja pozwala na wprowadzanie dowolnych zmian, sklep można udoskonalać, rozwijać, powiększać, by korzystanie z niego było w maksymalnym stopniu wygodne zarówno dla osób zarządzających, jak i klientów.

Tysiące dostępnych funkcjonalności i opcji integrowania PrestaShop z zewnętrznymi systemami usprawnia e-biznes, dostosowując go do potrzeb użytkowników oraz obowiązujących standardów i wymogów rynku.

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

More To Explore

Bez kategorii

Studnie Lublin, Studnie Lubelskie

Studnie Lubelskie – Wykonujemy odwierty pod studnie głębinowe i pompy ciepła. Nasze usługi wykonujemy małogabarytowymi wiertnicami. Swoje usługi wykonujemy na terenie Chełma, Lublina oraz całego

Bez kategorii

Najlepsze musy melexy w Łebie

Korzystałem z ecobusleba.pl mają najlepsze melexy i świetną organizację. Meleksy pracują całą dobę i można zamówić niestandardowy kurs. Meleks w Łebie to fajna sprawa bo

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch

Wycena strony www

Aby otrzymać dokładną wycenę strony internetowej, sklepu, pozycjonowania lub innych usług, wypełnij krótki formularz a wycenę otrzymasz w ciągu 48h.