Sklepy internetowe na platformie Prestashop

Czym jest PrestaShop?


PrestaShop należy do najchętniej stosowanych otwartych, darmowych systemów, które stworzono z myślą o sprzedaży internetowej. Za jego pomocą można uruchomić dobrze rozbudowany, w pełni funkcjonalny i profesjonalny sklep internetowy ze sporymi możliwościami. PrestaShop to silny gracz na rynku systemów sklepowych e-commerce, dobrze sprawujący się przy wielu produktach, kategoriach czy walutach. Pozwala na sprzedaż towarów i usług w różnych językach.

PrestaShop od lat cieszy się ogromną popularnością – z systemu skorzystało już ponad ćwierć miliona przedsiębiorców na całym świecie. Warto dodać, że na polskim rynku oprogramowanie prestashop to jest zdecydowanym liderem – na jego bazie powstało ok 1/3 rodzimych sklepów online. Ponieważ aplikacja pozwala na wprowadzanie dowolnych zmian, sklep można udoskonalać, rozwijać, powiększać, by korzystanie z niego było w maksymalnym stopniu wygodne zarówno dla osób zarządzających, jak i klientów.

Tysiące dostępnych funkcjonalności i opcji integrowania PrestaShop z zewnętrznymi systemami usprawnia e-biznes, dostosowując go do potrzeb użytkowników oraz obowiązujących standardów i wymogów rynku.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Wycena strony www

Aby otrzymać dokładną wycenę strony internetowej, sklepu, pozycjonowania lub innych usług, wypełnij krótki formularz a wycenę otrzymasz w ciągu 48h.