Pozycjonowanie stron internetowych SEO

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron internetowych, inaczej SEO (ang. Search Engine Optimization), jest zestawem działań mających na celu osiągnięcie przez stronę internetową jak najwyższej pozycji w organicznych wynikach wyszukiwarki Google na określone słowa kluczowe.

Korzyści z pozycjonowania

Wysokie miejsca w wynikach wyszukiwania przekładają się na większą liczbę odwiedzin. Im wyższa pozycja domeny w wyszukiwarce, tym więcej zanotuje ona wejść. To z kolei zapewnia także wzrost rozpoznawalności marki i zdobycie przewagi nad konkurencją. Strona, która często pojawia się w wynikach wyszukiwania, jest lepiej zapamiętywana przez potencjalnych klientów.

Jak wybierać firmę

Dobra agencja SEO posiada doświadczenie w pozycjonowaniu serwisu z danej branży, zdobyła certyfikat Google Analytics, współpracowała ze znanymi markami i posiada od nich referencje. Tworząc strategię, liczy się z oczekiwaniami klienta, dobiera słowa kluczowe zgodne z profilem strony. Usługa realizowana jest przez indywidualnego specjalistę, który systematycznie przygotowuje raporty prezentujące efekty podejmowanych działań.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Wycena strony www

Aby otrzymać dokładną wycenę strony internetowej, sklepu, pozycjonowania lub innych usług, wypełnij krótki formularz a wycenę otrzymasz w ciągu 48h.