O SEOBIT.PL

O nas

SEOBIT.EU

seobit_pl – preferuję kontakt mailowy-całodobowo 7 dni w tygodniu : waldek@seobit.pl

Jestem inżynierem informatykiem z 20 letnim stażem dlatego gwarantuję dobrej jakości strony. Tworzę profesjonane responsywne strony/sklepy internetowe od kilku lat. Kilkaset zrealizowanych projektów. Specjalizuję się w CMS WordPress, od czasu do czasu robię sklepy na Prestashop.  Mam kilka profesjonalnych serwerów z SSL dla moich klientów, zlokalizowanych w polskich centrach danych dlatego usługa hostingu jest gratis na rok. Żeby usługa była pełna rejestruję klientom na ich nazwisko domenę u partnera NASK. Dzięki temu dostajecie państwo kompleksowy pakiet; wykupienia domeny, założenia konta hostingowego, instalacji CMS WordPress, stworzenia i dostosowanie strony oraz wypełnienia jej przesłaną treścią. 

kontakt: waldek@seobit.pl  Tel.515 498 588

„REGULAMIN REALIZACJI STRON WWW”  

 Zakup strona www oznacza rejestracje domeny, utworzenia konta hostingowego na serwerze, instalację Wordpresa i wykonanie strony www w języku polskim w terminie 2-5 dni od otrzymaniu pełnych wytycznych drogą mailową oraz danych do rejestracji domeny (imię, nazwisko, adres, email, tel, nip lub pesel). W wyjątkowych przypadkach termin realizacji może zostać minimalnie wydłużony. Wszystkie poprawki wykonuję w kolejności ich wpływy od klientów zwykle do 72h. Akceptacja projektu oznacza że projekt jest sprawdzony przez klienta, wykonano w nim wszystkie poprawki i wytyczne i  projekt odpowiada oczekiwaniom klienta i brak do niego uwag.  Zamawiający udziela seobit.pl zezwolenia na umieszczenie logotypu w stopce strony w celu promocji świadczonych usług oraz do prezentacji strony w portfolio Autora. Poprawki robię do tygodnia od wykonania projektu strony.   Jeśli zamawiający nie zawiadomi seobit.pl o konieczności dokonania kolejnych poprawek projekt uważamy za zaakceptowany. Zakupioną stronę można używać i dowolnie przenosić oraz modyfikować według własnych potrzeb. Poprawki robię bez ograniczeń proporcjonalnie do ceny strony.  Każdy klient może liczyć na pomoc techniczną po tygodniach/miesiącach czy latach. 

*certyfikat SSL uruchamiam bezpłatnie i bezterminowo dla klientów korzystających z mojego serwera.

Kontakt:   waldek@seobit.pl

Wycena strony www

Aby otrzymać dokładną wycenę strony internetowej, sklepu, pozycjonowania lub innych usług, wypełnij krótki formularz a wycenę otrzymasz w ciągu 48h.