Faq – pytania i odpowiedzi

PYTANIA KLIENTÓW :

CZY JEST JAKIŚ ABONAMENT NA STRONĘ, dodatkowe koszty ukryte?

NIE – u nas za stronę płacisz tylko raz. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Hosting i domenę dostajesz na rok gratis.

JAKI JEST KOSZT UTRZYMANIA STRONY PO ROKU?

Po roku przypominamy się e-mailem, koszt utrzymania hostingu 30zł (dostępny w naszych aukcjach) koszt domeny zależny jest od firmy zewnętrznej – Partnera rejestratora NASK – zwykle ok. ~ 80

CZY MUSZE PRZEDŁUŻAĆ HOSTING W KOLEJNYCH LATACH?

Nie ma takich wymagań. Stronę można przenieść na dowolny serwer. Jednak nasz hosting jest profesjonalny, bezpieczny i posiada darmowy certyfikat SSL(bezterminowy) każdy klient ma niezależne separowane konto, roczna opłata za serwer jest symboliczna.

CZY OGRANICZACIE ILOŚĆ PODSTRON STRONY WWW?

NIE – zdroworozsądkowo, wszystko jest indywidualnie ustalone z klientem według potrzeb klienta. Zrozumiałe jest że kwotę z aukcji nie wykonamy sklepu z 500 produktami. Większe realizacje proszę uzgadniać indywidualnie.

CZY PO ZAKUPIE MOGĘ ZAINSTALOWAĆ STRONĘ NA MOIM SERWERZE ?

TAK. Stronę instaluję na swoim lub twoim hostingu.

JAK SZYBKO POWSTAJE STRONA?

Zwykle od 1-6 dni. Jeśli masz problem/nagłą sytuację jesteśmy w stanie uruchomić stronę w ciągu kilku godzin również w weekend. Prześlij wszystkie potrzebne materiały i wytyczne na stronę to przyśpieszy działanie. Najczęstszą przyczyną przeciągania projektu jest brak materiałów od klienta , brak dostępu do domeny klienta czy jego hostingu. Słaby kontakt z klientem. Nam zależy na czasie i projekty robimy najszybciej jak się da!

CZY MOGĘ EDYTOWAĆ STRONĘ SAMODZIELNIE? CZY OTRZYMAM JAKĄŚ INSTRUKCJĘ UŻYTKOWANIA?

TAK Strona będzie miała wizualny builder do łatwego wprowadzania zmian i dodawania treści. Wszystko na stronie można edytować bez znajomości programowania. Wszystko wyklikasz myszką. Prześlę ci wskazówki video do edycji strony.

CZY STRON BĘDZIE MI SIĘ PODOBAĆ?

Zbudujemy stronę pod twoją firmę i potrzeby według twoich wytycznych i kolorystyki wybranej przez ciebie. Ważne żeby klient dokładnie określił swoje oczekiwania/może jakieś przykłady, ułatwi to projektowanie. Jeśli projekt nie spełni twoich oczekiwań zwracamy pieniądze-nic nie tracisz.

CZY SOBIE PORADZĘ Z ADMINISTRACJĄ STRONY ?

W zasadzie 95% użytkowników sobie radzi. Nie możemy gwarantować że na 100% sobie poradzisz.Wordpress to najprostszy CMS na rynku.

CZY STRONA JEST BEZPIECZNA?

TAK strony klientów znajdują się na najlepszych serwerach i są zabezpieczone certyfikatem SSL. Do każdej strony dostajesz dodatkowo elektroniczną kopie strony.

POZYCJONOWANIE STRONY INTERNETOWEJ W GOOGLE

Częstym pytaniem klientów przed rozpoczęciem usługi pozycjonowania jest „kiedy będę na pierwszych miejscach w wyszukiwarce?” Tak wysokie pozycje zależą jednak od wielu czynników i nie da się jednoznacznie na to pytanie odpowiedzieć. Na efekty pozycjonowania trzeba poczekać, szczególnie jeśli pozycjonowanie dotyczy popularnych fraz kluczowych, a proces pozycjonowania odbywa się na zupełnie nowej domenie. Badanie pokazało, że im popularniejsza fraza kluczowa, a strona młodsza, tym dłużej pochłonie jej pozycjonowanie. Dopiero okres 1 roku daje względnie dobre wyniki, jednak i wówczas spełnione muszą być określone warunki przez stronę. Z mojego doświadczenia wiemy jednak, że frazy lokalne, mniej konkurencyjne można wypozycjonować nawet w okresie 5-8 miesięcy. Nie ma jednak żadnej reguły, która jest w stanie określić czas do wypozycjonowania serwisu. Pozycjonowanie to proces ciągły i długofalowy liczony w latach nie miesiącach.

Co decyduje o pozycji strony w Google? Google określa ponad 300 czynników wpływających na pozycję strony!

jakość, czas i zakres działań SEO stron konkurencyjnych oraz ich liczba – im konkurencja silniejsza tym gorzej!
popularność fraz kluczowych – popularność wyszukań powyżej 1 mln wyszukań google powoduje silną konkurencje i trudności pozycjonowania
wiek pozycjonowanych domen- ma duże znaczenia na pozycję w top 10- strony młode do roku radko uzyskują dobre pozycje
budowa oraz działanie strony- tak zwane SEO strony czyli czynniki wewnętrzne budowy strony-jakość kodu
działania SEO prowadzone wcześniej- czy strona był wcześniej jakoś pozycjonowana wcześniej
atrakcyjność oraz jakość treści- kluczowe znaczenie ma ilość treści oraz jej jakość, im więcej dobrej treści tym lepiej, blog jest atutem
wizerunek i świadomość marki
dostosowanie do urządzeń mobilnych- coraz większy wpływ ma dostosowanie strony do urządzeń mobilnych tzw. responsywność
masa innych, mniej istotnych elementów- google określa ok 300 czynników wpływających na wynik strony

PONAD 1000 ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW STRON!!! OSTATNIE PROJEKTY PONIŻEJ!